BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

vodafone_magyarország

01.
12.
15:35

Íme a lista: ezeket a szolgáltatásokat éri utol a nullás csomagok kivezetése

A napokban vált hivatalossá, hogy a mobilszolgáltatók kivezetik a „nullás csomagjaikat”. Azaz áprilistól minden szolgáltatónak meg kell szüntetnie a zero rate adatopciókat a meglévő szerződések esetében. Olyan díjcsomagokról van szó, melyeknél a rendelkezésre álló adatkeretet nem csökkentette például a Facebook, a Messenger, a Spotify, a Viber vagy épp a Waze. A Napi.hu megkérdezte a szolgáltatókat, hogy állnak a kivezetéssel, illetve lesz-e alternatívája a korábbi díjcsomagoknak.

Szerző(k):
Hercsel Adél
Károly Gábor ,