BUX 139217.90 1,16 %
OTP 44780 1,82 %
header

vírus

08.
12.
11:29

Leiskolázták az írek a magyarokat a járványkezelésben

Az ír kormány vállalva a gazdasági következményeket, brutális lezárásokkal reagált a koronavírus-járvány harmadik hullámára és az utolsó volt Európában, amely lazított. Az oltások beadását halogatták, mondván: nézzük meg, hogy biztonságosak-e. Az eredmény: Írország mostanra minden összehasonlításban sokkal jobban áll a válságkezelésben, mint Magyarország, amelynek kormánya ezzel éppen ellentétes stratégiát követett.

Szerző(k):
Komócsin Sándor