Még szombaton is sok helyszínen dolgoztak a tűzoltók a vihar miatt
Még szombaton is dolgoztak a tűzoltók az előző napi vihar után, délutánig 160 helyszínen segédkeztek - közölte Dóka Imre, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.



