BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

vezérigazgató

12.
23.
11:39

Zűrzavar a postánál: otthagyták az irodát az igazgatósági dolgozók (frissítve)

Már a vezérigazgatósági dolgozók is részt vesznek a Magyar Postánál a küldemények feldolgozásban és sokan jelentkeztek önkéntes munkára a megnövekedett forgalom miatt. Az egyik postás érdekképviselet már korábban is figyelmeztetett arra, hogy év vége felé óriási torlódás jöhet, ám a vezetőség nem reagált a megkeresésükre. Cikkünk állításaira reagált a Magyar Posta is.

Szerző(k):
Economx