Orbán államtitkára máshogy tudja, mint a miniszterelnök - egyre több nálunk a vendégmunkás
Két év alatt majdnem megduplázódott a külföldi vendégmunkások száma Magyarországon, derül Bodó Sándor PM-államtitkár egy képviselői kérdésre adott válaszából, amely ellentmondani látszik Orbán Viktor Kormányinfón hangoztatott álláspontjának, mely szerint "nem akarunk bevándorlást Magyarországon és nem akarunk tömegesen vendégmunkásokat Magyarországon"- írta a hvg.hu.




