BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

védelem

11.
17.
11:10

Koronavírus: fontos dolog derült ki a maszkviselésről

Európa-szerte, így Magyarországon is exponenciálisan nő a koronavírus-fertőzöttek száma, az egészségügyi ellátórendszerek mindenhol túlterhelődnek. A betegségnek specifikus gyógymódja nincs, ezért a legfontosabb a megelőzés. A védekezés egyik alapeleme a maszk, a viselése november 11-től kötelező a közterületeken is. A döntéssel a magyarok mintegy 60 százaléka egyetért - derült ki a Napi.hu megbízásából a Pulzus Kutató által készített reprezentatív közvélemény-kutatásból.

Szerző(k):
Szepesi Anita