BUX 138843.55 0,89 %
OTP 44650 1,52 %
06.
08.
18:23

Rozsdatemető lesz Magyarország? Júliustól koncesszióba kerül a fémhulladékok leadása

Eláraszthatja az erdei tisztásokat nyár közepétől a titokban, illegálisan elhelyezett fémhulladék – ilyen szóbeszéd terjed a közösségi médiában, azt hangoztatva, hogy miután a Mol átveszi a fémek felvásárlását, nemhogy pénzt nem adnak majd a leadott hulladékért, hanem még fizetni is kell azért, hogy megszabaduljunk a rozsdás holmitól. Soroljuk az aggodalmakat, illetve a megnyugvásra reményt adó információkat.

Szerző(k):
Sánta András