Újabb kamatcsökkentés, és már nulla az alapkamat Norvégiában
A koronavírus-járvány hatásainak enyhítése érdekében a norvég jegybank rekordalacsonyra, nullára csökkentette az alapkamatot - írja az MTI a Reutersre hivatkozva. Legalább 2023 végéig marad a nulla kamatszint.




