Vádat emeltek egy nyírségi település jegyzője ellen
Befolyással üzérkedés miatt emelt vádat a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség egy községi jegyző ellen, aki a gyanú szerint pénzért ígért egyszerűsített honosítást több ukrán állampolgárnak - közölte a főügyészség vezetője hétfőn az MTI-vel.




