Vigyázzon a megnyerő modorú pénzügyi tanácsadókkal!
Hatvankét rendbeli csalás bűntette miatt emelt vádat egy szolnoki férfi ellen a Szolnoki Járási és Nyomozó Ügyészség, több mint 381 millió forinthoz jutott.
Vigyázzon a megnyerő modorú pénzügyi tanácsadókkal!
Hatvankét rendbeli csalás bűntette miatt emelt vádat egy szolnoki férfi ellen a Szolnoki Járási és Nyomozó Ügyészség, több mint 381 millió forinthoz jutott.
Orgoványi takarék: vádat emeltek a vezetőkkel szemben
A Pest Megyei Főügyészség különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés miatt vádat emelt az Orgovány és Vidéke Takarékszövetkezet két vezető tisztségviselője és két alkalmazottja ellen szabálytalan hitelügyletek miatt, amelyek a pénzintézet fizetésképtelenségéhez vezettek - közölte a Pest Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
Üzemanyagot csapolt, komoly büntetést kaphat
Parkoló kamionok tankját csapolta meg egy kaposvári férfi, a tettéért komoly büntetést kaphat: szabadságvesztést, közügyektől és járművezetéstől eltiltást, vagyonelkobzást és autóelkobzást indítványoz az ügyészség.
Csődbűntett: negyedmilliárd forintot próbáltak kimenteni
Negyedmilliárd forintot mentett ki közműépítéssel foglalkozó cégéből törvénytelenül a gyanú szerint egy testvérpár Ózdon, a Nemzeti Adó és Vámhivatal (NAV) miskolci pénzügyi nyomozói vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást - közölte Kovács Dorina, a NAV észak-magyarországi bűnügyi igazgatóságának sajtóreferense.
Gigaáfacsalás miatt emeltek vádat
Vádemelési javaslattal fejezte be a nyomozást a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) közép-dunántúli bűnügyi igazgatósága azon bűnszervezet tagjai ellen, akik elektronikai és háztartási gépek kereskedelmével több mint 2 milliárd forinttal károsították meg a költségvetést - közölte a NAV.