Részben a kormány is ludas azért, amit most Orbán Viktor „vérlázítónak” nevez
A kormányfő szerint Európa újabb energiaválság felé robog, a magyarországi benzinkutakon a helyzet már „felháborító” és „vérlázító”. A jövedéki adó emeléséről nem beszélt.
Részben a kormány is ludas azért, amit most Orbán Viktor „vérlázítónak” nevez
A kormányfő szerint Európa újabb energiaválság felé robog, a magyarországi benzinkutakon a helyzet már „felháborító” és „vérlázító”. A jövedéki adó emeléséről nem beszélt.
Bődületes emelés volt a kutaknál az idén, holnap sem ússzuk meg
Amikor az autósok csak legyintenek, hogy „mindössze” 2 forinttal lesz drágább az üzemanyag egy előre jelzett napon, akkor nem gondolnak bele, hogy kétnaponta adunk hírt arról, hogy megint emelkednek az üzemanyagárak. Most ott tartunk, hogy a sok kisebb emelés miatt 20, illetve 22 forinttal kell többet fizetnünk a tankolásért literenként.
Lehullt a lepel: kiderült, mennyivel drágult a benzin itthon egy év alatt
A MÁSZ azt is elmondta, hogy az üzemanyagokon belül a prémium motorbenzinből 269,5 millió liter fogyott 12 hónap alatt.
MOL Plugee: Árcsökkentés és Új MOL Group virtuális üzemanyagkártya (x)
2024 decembertől csökkentett töltési díjakkal, virtuális üzemanyagkártyával, valamint együttműködési lehetőséggel várja ügyfeleit a MOL Plugee.
Erre számítson kedden a kutaknál, kellemetlen lesz
Folyamatos az áremelkedés a töltőállomásokon.