A nyugdíjasoknak a héten hozhatják a pluszpénzt, de sokan csalódni fognak
Akinek nem utalják a nyugdíját, annak a héten kézbesíti a Magyar Posta a nyugdíjkorrekciót és nyugdíjprémiumot. Bár van, aki több mint 100 ezer forinttal többet kap a hónapban, a legtöbben pár tízezer forintra számíthatnak csak. Sokak szerint alamizsna az egyszeri juttatáscsomag, és igazságosabb nemzetközi példákat emlegetnek.




