BUX 138810.67 0,86 %
OTP 44580 1,36 %
header

tűz

09.
11.
21:35

Dél óta ég egy hulladékkezelő központ, kiterjedt a tűz

Vasárnap dél körül tűz ütött ki a Felgyői Regionális Hulladékkezelő Központban, hatezer négyzetméteren égett a hulladék, 11 település tűzoltói oltják - közölte a Csongrád-Csanád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A katasztrofavedelem.hu-n közzétett információk alapján este fél tízkor még dolgoztak a tűzoltók, a szemétlerakatokból kettőt eloltottak, egyet pedig még oltanak.

Szerző(k):
Domokos Erika