A magyarok ellen kamatozik a brüsszeli bírság: már megint mit csináltunk rosszul?
Mit nem fizetett ki Magyarország? Milyen forrásokat veszíthetnek még el Orbánék? Mi ez az egész lejátszatlan meccs megint a kormány és Brüsszel között? Elmagyarázzuk!
A magyarok ellen kamatozik a brüsszeli bírság: már megint mit csináltunk rosszul?
Mit nem fizetett ki Magyarország? Milyen forrásokat veszíthetnek még el Orbánék? Mi ez az egész lejátszatlan meccs megint a kormány és Brüsszel között? Elmagyarázzuk!
Jönni fog az orosz olaj, de senki nem tudja, mi lesz a biztosítással
Meredek dolognak tűnik Ukrajnán úgy átszállítani a már ott Mol tulajdonba került olajat, hogy arra senki nem köt szállítmányozási biztosítást. Márpedig a háború eleve kizáró ok, illetve vis maior, szinte kizárt, hogy valamelyik európai biztosítótársaság leszerződjön a Mollal.
Barátság: Szijjártó Péter is csak a sajtóból értesült
A külgazdasági és külügyminiszter szerint a hivatalos csatornák jelzései teljesen ellentétesek az ukrán elnöki tanácsadó nyilatkozataival.
Elemző az ukrán olajtranzit ügyről: ez figyelmeztetés a magyar politika számára
Az ügy a jelek szerint színtiszta politika, nem sok köze van az olajüzlethez.
Nagy Márton: Semmi hasznunk nincs abból, hogy ennyi repülő halad át a magyar légtéren
A fogyasztóvédelmi eljárások befejeztét sürgeti a kormány, továbbá mérlegelik a légtérhasználati díj növelését annak érdekében, hogy ne legyen ekkora terhelés a magyar légtéren – mondta el Nagy Márton az Economx kérdésére egy szerdai sajtótájékoztatón. A nemzetgazdasági miniszter leszögezte, a díjemelés nem érintené a hazánkba utasokat szállító járatokat.