A Bubi túljutott a 3 millión
Egyre többen, egyre többször választják a MOL Bubit: eddig több mint 3 millió alkalommal vették igénybe a közbringa-szolgáltatás kerékpárjait. A Budapesti Közlekedési Központ a hárommilliomodik utazást kezdeményező ügyfelét éves MOL Bubi bérlettel köszöntötte.




