Ezt teszi a fenntarthatóságért az energiacég
A felhasznált energia és a kibocsátott káros anyagok mennyiségét is csökkentette a Tigáz.
Ezt teszi a fenntarthatóságért az energiacég
A felhasznált energia és a kibocsátott káros anyagok mennyiségét is csökkentette a Tigáz.
Francia cégtől vesznek gázt az állami vállalatok
Az MNV vagyonkezelésében lévő társaságok a következő egy évben nettó 2,69 milliárd forintért vásárolhatnak földgázt három energiakereskedőtől. Az új szerződések közel félmilliárdos megtakarítást hoznak.
Hűségprogrammal javítaná a fizetési fegyelmet a Tigáz
Pontosan (és nem sárga csekken) fizető ügyfeleinek indított hűségprogramot a Tigáz Zrt. 28 partnercégével, a lépéstől javuló fizetési fegyelmet vár a vállalat.
Januárban még kevesebb gázt fogyaszthatunk
A fűtési szezon eddig a tavalyinál több mint 10 százalékkal alacsonyabb gázfogyasztást hozott, elsősorban a kedvezőbb időjárás, másodsorban pedig az egyre tudatosabb lakossági fogyasztás miatt.
Kritikus állapotba jutottak a magyar városok
Az energiaszolgáltatók szerint a tavalyihoz képest jelentősen nőtt az önkormányzati kintlevőségek összege, egy módosító új védelmet jelenthet a kikapcsolás ellen.