A vártnál jobban teljesített a Telenor
A Telenor norvég telekommunikációs konszern a vártnál jobb eredménnyel zárta a második negyedévet - derült ki a vállalat által hétfőn közölt eredményekből. A hírre emelkedéssel reagált a vállalat részvényének árfolyama - írta az MTI.




