BUX 139217.90 1,16 %
OTP 44780 1,82 %
header

tasz

06.
07.
10:08

Több száz milliós osztalék a Századvégnél

Nagyot nőtt tavaly óta a Századvég-csoport, vélhetően az állami megrendelések dobták meg az eredményt, a csoport egyik tagja 59 milliós osztalékot fizetett tulajdonosainak. A cégcsoport a felvett osztalékról, a szerződést megkötő minisztérium az eddig elvégzett munkáról és eddig kifizetett közpénzről nem nyilatkozott az Indexnek. Orbán Viktor a Parlamentben azt nyilatkozta, a magyar kormány nem áll szerződésben külföldi tanácsadócéggel.

Szerző(k):
Index.hu