A kormány szétszaggatja a magyar egészségügyet
Maga az állam szakítja szét az egészségügyi ellátórendszert, ha közfinanszírozott magánintézményt hoz létre, márpedig a Lázár János által csütörtökön bejelentett abortusz- és hálapénzmentes új szülészeti-nőgyógyászati osztály ilyen lehet. A lépés a betegek önrendelkezését is sérti - vélik a szakértők.




