Durván csökkentek az MNB tartalékai novemberben
Novemberben 1,108 milliárd euróval 33,865 milliárdra csökkentek a jegybank devizatartalékai - derül ki a Magyar Nemzeti Bank pénteken közölt legfrissebb adataiból.
Durván csökkentek az MNB tartalékai novemberben
Novemberben 1,108 milliárd euróval 33,865 milliárdra csökkentek a jegybank devizatartalékai - derül ki a Magyar Nemzeti Bank pénteken közölt legfrissebb adataiból.
Szorgalmasan rájár a tartalékra a kormány
Szorgalmasan csipeget a kormány a hatalmasra hizlalt költségvetési tartalékból: az elmúlt napokban újabb 1,9 milliárdot költöttek el „előre nem látható” kiadásokra, szeptemberben viszont egy hónap alatt 15,7 milliárd párolgott el.
Megugrott a magyarországi tőkemozgás - ment a pénz az IMF-nek
Az első negyedévben nem változott érdemben Magyarország külfölddel szembeni finanszírozási képessége – derül ki az MNB legfrissebb fizetési egyenlegadataiból. A jegybanki tartalékok 34 milliárd eurót tettek ki az időszak végén.
Itt van Rogán 300 milliárdos \"adótrükkje\" - Matolcsy már most elköltötte a tartalékot
Az NGM és a Fidesz-KDNP 300 milliárdos tehercsökkentésben állapodott meg - jelentette be Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője, aki szerint emiatt nem nő a hiány. Már most elköltik a jövő évi tartalékot.
Az USA ül a legnagyobb aranytartalékon
A világ aranykincsének ötödét a jegybankok birtokolják, az országok rangsorában a legnagyobb tartalékkal, 8133 tonnával az Amerikai Egyesült Államok rendelkezik, míg Magyarország 83. a sorban 3,1 tonnával - közölte az aranypiac.hu.