Már viszik a hármas metró vagonjait Oroszországba
A hármas metró szerelvényeinek átépítéséről tárgyalnak a felek a hét második felében Moszkvában. Az egyeztetésnek különös hangsúlyt ad, hogy sínen elszállítottak egy szerelvényt a hármas metró járműtelepéről - értesült a Magyar Idők.



