Durva drágulás jöhet az étrend-kiegészítőknél
Egy európai uniós rendelet miatt akár 20-30 százalékkal is szűkülhet jövő évtől az étrend-kiegészítők piaca - idézte pénteki számában a Világgazdaság Bérci Istvánt.
Durva drágulás jöhet az étrend-kiegészítőknél
Egy európai uniós rendelet miatt akár 20-30 százalékkal is szűkülhet jövő évtől az étrend-kiegészítők piaca - idézte pénteki számában a Világgazdaság Bérci Istvánt.
Gyenge közétkeztetés? Lázadnak a diákok és a szülők
Sok panasz érkezik az iskolai menzákra. Az egészséges táplálkozást célzó előírások okoznak gondot, de nehezen látják el a diétát igénylő gyerekeket is. A Nébih értékelése is azt mutatja, hogy nem jó minőségű a felszolgált étel. A cégeket az alacsonyárak és a munkaerőhiány is gúzsba köti - derül ki a Vasárnapi Hírek riportjából.
Kiderült, mire költi a pénzét a magyar
Irtózatos tempóban nő Magyarországon az étrend-kiegészítők fogyasztása: míg hat éve még csak 23 millió doboz fogyott, addig az elmúlt évekre 28 millióra ment fel ez a mennyiség.
Figyelem: veszélyes étrend-kiegészítőt találtak!
Túl sok cianidot találtak egy keserű sárgabarackmag étrend-kiegészítőben, amit Magyarországra is szállítottak.
Nagy ugrásra készül a Nestlé - ezt rengeteg vásárló megérzi majd
Januárban új ügyvezető került a Nestlé Hungária Kft. élére Noszek Péter személyében, aki több szempontból is különbözik elődeitől. A szakember többek közt elmondta, hogy milyen változások érnek a vállalatcsoportnál és milyen készítmények hozhatnak hamarosan robbanást az élelmiszerpiacon. Kiderült az is, miért zsugorodnak a csokoládék. Interjú.