Több éves mélyponton az üzemanyagok forgalma miközben fenyeget a történelmi árrekkord
2021 elejére a 2018 első félévi szintre esett a magyar üzemanyagfogyasztás, miközben száguldunk a valaha volt legmagasabb árak felé. Ha lemegy a járvány, elmehet mindenkinek a kedve az autózástól az első tankolás után.



