BUX 138810.67 0,86 %
OTP 44580 1,36 %
header

tanár

11.
23.
13:49

Levelet küld a Pedagógusok Szakszervezete a miniszterelnöknek

Alulfinanszírozott, túlcentralizált és bürokratizált a köznevelés, nincs tekintettel a gyerekekre, van iskola, ahol már a tanárok háromnegyede sztrájkolna, és vannak, akik harmadik hónapja nem kaptak fizetést - derült ki a Pedagógusok Szakszervezetének fórumán hétvégén elhangzott felszólalásokból. A szervezet ezeket összegezve levélben fordul Orbán Viktor miniszterelnökhöz.

Szerző(k):
Inforádió
MTI ,