Leosztályozták a kormányt - megint tüntettek a tanárok
A Március 15-e téren volt a Tanítanék Mozgalom által meghirdetett, bizonyítványosztó pedagógustüntetés gyülekezője, a tér teljesen megtelt, ránézésre több ezer gyűlt össze. A menet felkanyarodott az Erzsébet hídra, és az eleje már megérkezett a Várkert bazár elé.




