BUX 138761.80 0,83 %
OTP 44550 1,3 %
header

sztráda

09.
18.
10:32

Vesztegetés miatt 18 rendőr kaphat börtönbüntetést

Vádat emeltek 18 lébényi autópálya-rendőr ellen, akik saját zsebre dolgoztak az M1-es autópálya Győr-Moson-Sopron megyei szakaszán. Bűnszövetségben, üzletszerűen elkövetett hivatali vesztegetés elfogadásának bűntette és más bűncselekmények miatt börtönbüntetést kaphatnak. A rendőrök egyezséget kötöttek az ügyészséggel, így enyhébb büntetéssel megúszhatják a bűncselekményt.

Szerző(k):
Domokos Erika