BUX 138952.46 0,96 %
OTP 44620 1,46 %
header

szociális

03.
18.
12:20

Koronavírus: kijárási tilalmat rendeltek el a szociális intézményekben

Az Országos Tisztifőorvos március 17-i határozatában látogatási tilalmat rendelt el valamennyi szociális szakosított ellátást nyújtó intézményre, a gyermekvédelmi szakellátásra, a javítóintézetekre, valamint a családok és gyermekek átmeneti otthonára. Egyidejűleg megtiltotta a bentlakásos intézmények lakóinak a kijárást, valamint előírta a felvételi zárlat elrendelését - derül ki a humántárca közleményéből.

Szerző(k):
Szepesi Anita