A nyíregyházi főorvos a munkahelyén csinálta a beosztottal, ezrek kerülnek veszélybe
Rajtakaptak egy nyíregyházi főorvost, ahogy az asszisztensével hálapénzt vesznek át a betegektől, a kórházi adósságok októberre rekordmagasságba értek, Orbán Viktorék megadták magukat Brüsszelnek, hogy jöjjön a szuperolcsó áram, a Balaton megmenekült, Szoboszlai Dominik vett egy több tonnás „tankot”. A hét meghatározó történései: az Economx csokorba gyűjötte, Önnek csak olvasnia kell.




