BUX 138501.78 0,64 %
OTP 44460 1,09 %
header

szoboszlai_dominik

11.
26.
07:31

A nyíregyházi főorvos a munkahelyén csinálta a beosztottal, ezrek kerülnek veszélybe

Rajtakaptak egy nyíregyházi főorvost, ahogy az asszisztensével hálapénzt vesznek át a betegektől, a kórházi adósságok októberre rekordmagasságba értek, Orbán Viktorék megadták magukat Brüsszelnek, hogy jöjjön a szuperolcsó áram, a Balaton megmenekült, Szoboszlai Dominik vett egy több tonnás „tankot”. A hét meghatározó történései: az Economx csokorba gyűjötte, Önnek csak olvasnia kell.

Szerző(k):
Németh Tamás