Koronavírus: válságstábok tanácskoznak Európa-szerte
Hétfőn válságstábot hívott össze a koronavírus európai terjedése miatt Sebastian Kurz osztrák kancellár. Klaus Iohannis román államfő ugyanezért szerdán tanácskozik a Legfelsőbb Védelmi Tanáccsal, Horvátország és Szlovénia is fokozott készenléti állapot vezetett be a koronavírus-járvány elkerülésére - adta hírül az MTI.




