BUX 138580.08 0,69 %
OTP 44440 1,05 %
header

szeptember

09.
23.
20:40

Annyira hideg lett, hogy kérik a távfűtés bekapcsolását

A hőmérsékleti adatok alapján megkezdték a távfűtéses épületek felfűtését pénteken Miskolcon. A megyei jogú városok közül Tatabányán szerdán, Szombathelyen csütörtökön indult el a szolgáltatás. Salgótarjánban külön kérésre már a lakossági fogyasztók túlnyomó többségénél bekapcsolták a távfűtést, ezt a hivatalos fűtési szezon kezdete előtt egy hónappal, szeptember 15-étől lehet igényelni - írja összefoglalójában az MTI.

Szerző(k):
Domokos Erika