Elindult a Hulladékradar, Ön is bejelentést tehet
Orbán Viktor miniszterelnök februári évértékelő beszédében beszélt arról, hogy július 1-vel megkezdik az illegális hulladéklerakók felszámolását. Ma az innovációs tárca államtitkára jelentette be, hogy elindult a kormányzati program. A Hulladékradar nevű applikációt is létrehozták, amelyen keresztül bárki bejelentheti, ha illegális hulladéklerakást észlel.



