A H&M is otthagyja Oroszországot, de előtte még tart egy utolsó nagy bulit
Március óta tartották ugyan az értékesítés felfüggesztését, de most már nem tartják tovább az amúgy is megtépázott pozíciókat. Inkább leírják azt a kétmilliárd svéd koronányi veszteséget - írta meg az MTI.




