Eladta Székesfehérvár az Árpád fürdőt
Új tulajdonosa van a több mint egy évtizede üresen álló, ezért meglehetősen rossz állapotban lévő Árpád fürdőnek - tudta meg a NAPI Gazdaság. A helyhatóság a belvárosi ingatlanegyüttest a Kyra Kft.-nek értékesítette, amely milliárdos nagyságrendű fejlesztésbe kezd a kopmlexumban.
