Kirúghatják az összes svájci céget Londonból
Ha nem sikerül sürgősen tető alá hozni egy átfogó megállapodást az EU és Svájc között, akkor jövő héttől már nem lehet svájci cégek részvényeivel kereskedni Londonban és más európai tőzsdéken. Ez már csak azért is lenne kínos, mert olyan részvényekről van szó, mint a Nestlé, a UBS és a Novartis, amelyek tagjai a legfontosabb európai tőzsdeindexeknek.




