Orbán Brüsszelbe megy megvédeni a magyarokat Strasbourg helyett?
Az Európai Parlament kedden Strasbourgban, Orbán Viktor jelenlétében vitatja meg a magyarországi jogállamiság helyzetét. A magyar miniszterelnök a vita előtt szokásához híven a Facebook oldalára feltett egy videót, amelyben egyebek mellett arról informálja az állampolgárokat, hogy "Brüsszelbe" utazik, hogy megvédje Magyarországot és a magyarokat. Annyiból mindegy, hogy szerinte az ítéletet már megírták.




