Mit vettek a profik? - Az Apple volt a törésvonal
Szokás szerint közzétették negyedik negyedéves portfólió-összetételüket az amerikai hedge fundok. A múlt év végén sokan fogadtak az Apple ellen, részben ez is indokolhatta a részvények esését, ugyanakkor Soros György például továbbra is bízik a technológiai óriásban.



