Újabb ütést visz be a Fidesz a nagybirtokosoknak
Egyoldalúan növelhetnék a megvett állami földeken az új tulajdonosok a haszonbérleti díjakat, ha azokat alacsonyabbnak tartanák a piaciaknál. Ennek érdekében a fideszes Győrffy Balázs – aki a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke is – módosítást nyújtott be a földforgalmi törvényhez - írja az agrarszektor.hu.



