Beindult a mohácsi óriási vágóhíd
Jelenleg már több mint 90 százalékos kapacitással működik az MCS Vágóhíd Zrt. tavaly április végén átadott mohácsi üzeme – közölte Pókos Gergely, a létesítmény igazgatója az MTI-vel. Idén összesen mintegy 90 ezer tonna élőállat feldolgozását tervezik.


