Jelentett a Samsung, a Shell, a Sony és a Siemens is
Mindegyik cég nyereségről számolhatott be.
Jelentett a Samsung, a Shell, a Sony és a Siemens is
Mindegyik cég nyereségről számolhatott be.
Új üzemet nyitott Magyarországon a világcég
Mintegy 25 millió dolláros beruházás révén új üzem nyílik a Samsung Electronics Magyar Zrt. jászfényszarui televíziógyárában.
A Samsung SDI már tavaly év végén bezárt
A Samsung SDI Magyarország Gyépgyártó- és Értékesítő Zrt. már tavaly bezárt, a munkaügyi hivatalhoz érkezett tájékoztatás alapján 104 ember munkaviszonya szűnt meg múlt év decemberében közös megegyezéssel - közölte a Pest megyei Munkaügyi Hivatal kedden az MTI érdeklődésére.
Profit warningot közölt a Samsung
Profitot warningot tett közzé a Samsung, mely az okostelefonok piacát jellemző kiélezett verseny miatt az első negyedévben valamelyest az elemzői konszenzustól elmaradó üzemi nyereséget jelenthet.
Rossz hír jött: Bezárja magyarországi gyárát a multi
Lehúzza a rolót a 2012-ben még 76 milliárd forint árbevételt összehozó Samsung SDI Magyarország Zrt. A második legnagyobb magyarországi Samsung-vállalat színestelevízió-képcsövet, plazmatévépaneleket és mobiltelefon-kijelzőket gyártott, kifogyott alóla a piac - írta a hvg.hu.