Belebukott a riói szereplésbe a Magyar Olimpiai Bizottság
A MOB sikeres riói szereplésről beszélt. A nyolc arany önmagában nem is kevés, de a kormány, elsősorban Orbán Viktor miniszterelnök hiányolta a hatékonyságot. Szimbolikus, rögtön az alkotmánymódosítás után terjesztették a parlament elé.




