Csütörtökön Budapest zöldbe borult
Néhány kivételtől eltekintve minden részvény pluszban állt csütörtökön a Budapesti Értéktőzsdén. Az OTP a hónap eleje óta már 30 százalékot drágult.
Csütörtökön Budapest zöldbe borult
Néhány kivételtől eltekintve minden részvény pluszban állt csütörtökön a Budapesti Értéktőzsdén. Az OTP a hónap eleje óta már 30 százalékot drágult.
A béketárgyalások hírére Budapest is megmozdult
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1220,89 pontos, 2,85 százalékos emelkedéssel, 44 126,44 ponton zárt szerdán.
Vidáman pihen meg a hosszú hétvégén a budapesti tőzsde
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 877,22 pontos, 2,09 százalékos emelkedéssel, 42 905,55 ponton zárt pénteken.
Megjött a Richter osztalékjavaslata
A törzsrészvényekre a névértékre vetített 225 százalékos, azaz 225 forint osztalék megállapítását és kifizetését javasolja a Richter igazgatósága - derül ki a társaság közgyűlési meghívójából.
3,36 százalékkal emelkedett a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 1394,24 pontos, 3,36 százalékos emelkedéssel, 42 909,74 ponton zárt szerdán. A részvénypiac forgalma 39,9 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.