BUX 138985.79 0,99 %
OTP 44660 1,55 %
header

rezsikalkulátor

09.
04.
16:48

Rossz hír a szélenergia pártolóinak: a kormány továbbra is elsősorban napenergiában gondolkodik

Palkovics László ipari miniszter török hírügynökség által közölt augusztusi nyilatkozatának egyik félmondata alapján a magyar lapok arról írtak, hogy fordulat jöhet és a kormány ismét engedélyezheti a szélerőművek telepítését Magyarországon. Tordai Bence képviselői kérdésére adott TIM-válaszból azonban az derül ki, hogy a kormány továbbra is "elsősorban a naperőművek használatát és fejlesztését tartja indokoltnak és célszerűnek".

Szerző(k):
Domokos Erika