Orbán Viktor bérmeléseket jelentett be
Orbán Viktor szerint az, hogy Oroszország visszatartja a földgáz-szállítmányokat az EU-nak nem más, mint Brüsszel hibája. Állítja, a helyreállítási alap hiteleit a "meleglobbi" fúrta meg. Régóta várt béremeléseket is bejelentett a kormányfő: 21 százalékkal növelik az ápolónők, 20 százalékkal a szociális és kulturális szféra dolgozóinak bérét. A pedagógusok jövőre akár 10 százalékos emelést kaphatnak.




