BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 0,0 %
header

rezsicsökkentés

02.
01.
13:21

A decemberi rekord gázfogyasztáson Norvégia kaszált a legnagyobbat

Lehet, hogy az oroszok betartottak az európai gázpiacon, és hogy a magyar lakossági fogyasztókat továbbra is a rezsicsökkentés védi a piaci árakkal való szembesüléstől, de az egyébként elszabaduló áraknak nem az oroszok és nem is a magyar lakosság az igazi nyertese, hanem az extra-exportra kényszerített Norvégia - többek közt ez derül ki az energiahivatal friss gázmonitoringjából.

Szerző(k):
Szabó István M.