Májusig csúszhat a szakrendelők államosítása
Január helyett csak jövő év május elsejével venné át az állam a járóbeteg-szakellátást nyújtó egészségügyi intézményeket - derül ki az Országgyűlés egészségügyi bizottságának csütörtökön, a már a parlament előtt lévő egészségügyi salátatörvényhez benyújtott módosító javaslatából.



