Kolosszális összeomlás jöhet - elbukik az elit
\"Ne higgyenek az uralkodó elitnek, a világgazdaság komoly bajban van\" - mondja a Morgan Stanley egyik volt vezető közgazdásza. A Kínában kipukkadó lufik még csak a kezdet, a jelenlegi folyamatok még a 2008-as válságnál is nagyobb krízishez vezethetnek.




