Koronavírus: tömeges tesztelésbe kezd a fővárosi önkormányzat
A Fővárosi Önkormányzat bővíti a tesztelési kapacitásait, és megteremti annak lehetőségét, hogy minden budapesti tanárt és iskolai dolgozót ingyenesen, önkéntes alapon szűrni tudjanak november végétől - közölte Facebook-oldalán Karácsony Gergely főpolgármester.




