BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

panasz

05.
31.
17:33

Nincs kecmec, egyszer lehet büntetlenül hibázni az elit budai kerületben, egyetlenegyszer

A kutyamindenit. Amióta négy betűből és három számjegyből áll az autók új rendszámának karakterkészlete, mobilparkoláskor könnyebb tévedésből félregépelni az adatokat. Ilyenkor a gépjárművezető hiába fizette be a parkolási díjat, megbüntetik, és futhat a pénze után. Némi utánjárás árán egyetlen alkalommal el is boronálják az ügyet a 12. kerületben, de figyelmeztetnek: többé nem lehet büntetlenül hibázni.

Szerző(k):
Sánta András