A Siemens és az Alstom paksi beszállító lehet
A Siemens német iparvállalat részt venne beszállítóként a Paks 2 beruházásban, egymilliárd euró értékben szállítana turbinákat a paksi atomerőmű bővítéséhez - írta a Handelsblatt című német üzleti lap csütörtökön.




