Kilőtt a Mol
A BUX 188,14 pontos, 1,14 százalékos emelkedéssel, 16 719,07 ponton zárt hétfőn. A részvénypiac forgalma 4,2 milliárd forint volt, a vezető részvények árfolyama emelkedett az előző napi záráshoz képest.
Kilőtt a Mol
A BUX 188,14 pontos, 1,14 százalékos emelkedéssel, 16 719,07 ponton zárt hétfőn. A részvénypiac forgalma 4,2 milliárd forint volt, a vezető részvények árfolyama emelkedett az előző napi záráshoz képest.
Délnek tart Budapest, Európa is a mínuszokkal küzd
Lejtmenettel indított a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX - vagy inkább folytatja a csütörtöki lejtmenetet. A fő európai tőzsdeindexek is mind veszteségben állnak.
Kilőtt Budapest
Jól indult a szerda a Budapesti Értéktőzsdén, a vezető részvények emelkednek.
Túltette magát Budapest az első ijedtségen
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,8 százalékos emelkedéssel, 16 891 ponton zárt hétfőn 5,5 milliárd forintos forgalom után.
Emelné a tétet az OTP
Az OTP állítólag többet fizetne a szlovén Nova KBM bankért